Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukcesy

Rok Szkolny 2023/2024

 • Europejski Tydzień Sportu #BeActive 28 września odbyły się szkolne turnieje promujące aktywność fizyczną, współpracę, asekurację, rywalizację zgodną z zasadami fair play. 55 uczniów rywalizowało w 7 dyscyplinach. Była super atmosfera.
Wyniki:
POMPKI:
1. PAWEŁ PIETRZAK KL. IV
2. ADRIAN ŁUKASZEWSKI KL. I
3. DOMINIK BANASZKIEIWCZ KL.III
KONKURS W DARTA:
1.MATEUSZ CZERWIŃSKI KL. IV
2. JAKUB PIĄTKOWSKI KL. II
3. JAN CZERWIŃSKI KL. II
ŻONGLERKA:
1.ADAM NOCKOWSKI KL.II
2.SZYMON KIJAK KL.III
3. WIKTOR JAWORSKI
DESKA:
Bezkonkurencyjny okazał się SEBASTIAN GROCHALA Z KL. I a wśród dziewczyn GABRIELA MILCZAREK Z KLASY II.
W SKAKANCE na czas najlepsza okazała się KLAUDIA PIEKUT z kl. II.
SZTANGA:
Najlepszym siłaczem szkoły w kategorii do 80 kg. został JAKUB KRAJEWSKI z kl. III a
Miejsce 2 zajął JAN NOCKOWSKI z kl. II a 3 miejsce MATEUSZ PIETRZYK z kl. IV.
W kategorii pow. 80 kg. zwyciężył PAWEŁ PIETRZAK z klasy IV. 2 miejsce- MATEUSZ CZERWIŃSKI z kl. IV a 3 miejsce PIOTR GOMULIŃSKI z kl. II.
W TURNIEJU W PIŁKARZYKI podium zajęli:
1 miejsce: SZYMON KOZIOŁ I TOMASZ FILIPCZAK Z KLASY I
2 MIEJSCE: DAWID LACH I WOJCIECH DYRAŁA Z KL. IV
3 MIEJSCE: KAROL MAZUR I MATEUSZ PIETRZYK Z KLASY IV
 • 7 października odbył się VIII Powiatowy Konkurs Bezpiecznej Orki pod patronatem Starosty Skierniewickiego.
  W konkursie zwyciężyli:
  W kategorii pługi obrotowe:
  1. Kowalczyk Krzysztof
  2. Kaczmarek Dominik
  3. Kotynia Łukasz
  W kategorii pługi zagonowe:
  1. Kamiński Paweł
  2. Kowalczyk Arkadiusz
  3. Dyśko Mateusz
  Za zachowanie zasad BHP podczas orki nagrody otrzymali:
  1. Kaczmarek Dominik
  2. Kowalczyk Krzysztof

 • W dniu 30.10.2023r. odbył się szkolny etap XV Konkursu wiedzy o bezpieczeństwie pracy w rolnictwie. W konkursie wzięło udział 27 uczniów. Pierwsze miejsce zajął Kacper Pieta, drugie miejsce zajął Alan Popiół, trzecie miejsce zajął Konrad Białek

 • 1 grudnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w piłkę ręczną - nasi chłopcy wywalczyli I miejsce

 

W dniu 29 lutego uczennica klasy V technikum Emilia Antkowicz odebrała Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Rok szkolny 2022/2023

 • W dniu 07.09.2022 r. w ZS w Głuchowie odbył się Konkurs Wiedzy Rolniczej. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy 4 b Tr. Konkurs był zorganizowany przez ŁODR w Bratoszewicach.
     
 • 8 października 2022 roku odbył się VII Powiatowy konkurs Bezpiecznej Orki pod honorowym patronatem Starosty Skierniewickiego.
  Zwycięzcy konkursu zostali wyłonieni w dwóch kategoriach. W kategorii pługów zagonowych zwyciężyli nasi uczniowie:
  1. Paweł Kamiński klasa III
  2. Mateusz Bala klasa III
  3. Arkadiusz Kowalczyk klasa III
 • Konkurs KRUS Bezpieczeństwo
 • Konkurs Dzień Mlecznego Śniadania 17 listopada 2022. Nasza OSM w Głuchowie zdobyła wyróżnienie.
1 XII 2022 - Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS.  Naszą szkołę reprezentowały: Agata Wójcik, Emilia Ankowicz i Natalia Gierach.
 • XXVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu 2 grudnia 2022 Łódź
  Zespół Szkół w Głuchowie reprezentowały Natalia Gierach i Agata Wójcik. Gratulujemy dziewczynom bardzo dobrych wyników!
 • Chatka z piernika w wykonaniu Agatki i Oli Wójcik. Wszystkie elementy są jadalne, ozdobione lukrem i przepięknie pachną. Domek będzie można zobaczyć jutro podczas spotkania wigilijnego. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zdolnych dziewczyn.
Konkurs BHP w Rolnictwie organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego został rozstrzygnięty. Nagrody wręczył kierownik KRUS w Skierniewicach pan Jacek Malczewski. Nagrodzeni zostali
I miejsce Hubert Świderek klasa I
II miejsce Krystian Ciach klasa IV
III miejsce Jakub Kosmatka klasa II
Uczniów do konkursu przygotowała pani Katarzyna Miałkowska. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał pan Cezary Traut. Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy organizatorom.
 
08 lutego w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród najlepszych z najlepszych uczniów województwa łódzkiego znalazła się nasza uczennica klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych NATALIA GIERACH. Natalia odebrała stypendium z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty pana Waldemara Flajszera i Wojewody Łódzkiego pana Tobiasza Bocheńskiego. Jesteśmi dumni z Natalki. Serdecznie gratulujemy Naszej Stypendystce i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
22 lutego odbyły się w Skierniewicach na hali OSiR eliminacje powiatowe do Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Borowska, Jagoda Rudnicka, Szymon Kijak i Kacper Pieta.
9 marca odbyły się zawody w piłkę ręczną w Godzianowie. Nasi chłopcy w składzie: Mateusz Bala, Michał Kubiak, Paweł Kamiński, Mateusz Robaszewski, Kacper Stępniarek, Czarek Różański, Bartek Fastyn, Maciej Janeczek, Adam Pąśko i Arek Kowalczyk zajęli 1 miejsce
 • 25 kwietnia odbył się „I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Rolniczej – Produkt Polski, #KupujŚwiadomie” - etap szkolny
 • 13 kwietnia 2023r. odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej na Orliku w Godzianowie. Nasi chłopcy wywalczyli 1 miejsce i awansowali do etapu rejonowego. Dziewczęta po zaciętej rywalizacji uległy drużynie z Bolimowa i zajęły 2 miejsce. Gratulujemy naszym Sportowcom!
 • 20 IV odbył się finał rejonowych zawodów w piłkę nożną. Nasi chłopcy wywalczyli III miejsce
 • 25 kwietnia odbył się „I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Rolniczej – Produkt Polski, #KupujŚwiadomie”. Organizatorem konkursu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) w Warszawie, w którego imieniu i na rzecz działa Dyrektor Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Łodzi. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Kuba Piątkowski z klasy I.
 •  Konkurs pt. Żywność o podwyższonej jakości, w tym żywność ekologiczna w świetle racjonalnego żywienia odbył się 23.05.2023 r. .
  Wygrała Jagoda Rudnicka (kl. 4a), drugie miejsce Kinga Sumińska (kl. 2), trzecie miejsce Weronika Kijak (kl.4a). Gratulujemy!
 • I Wojewódzki Konkurs Wiedzy Rolniczej #KupujŚwiadomie. Naszą szkołę w etapie wojewódzkim reprezentował Kuba Piątkowski z klasy I

ROK SZKOLNY 2021/2022

 • 9 października odbył się VI Powiatowy Konkurs Bezpiecznej Orki pod patronatem Starosty SkierniewickiegoW konkursie brali udział nasi uczniowie. A oto nagrodzeni:
  w kategorii pług zagonowy: I miejsce: Kacper Maciak - uczeń klasy IV, II miejsce: Paweł Kamiński - uczeń klasy IIIB, III miejsce: Dawid Chruściel - uczeń klasy IV
       
 • Stypendium Zarządu Powiatu Skierniewickiego odebrała uczennica klasy III a Emilia Antkowicz. Gratulujemy!
 • W dniu 4 listopada 2021 roku odbył się XIII KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE dla uczniów kształcących się w zawodach rolniczych w szkołach województwa łódzkiego.W konkursie wzięło udział 47 uczniów naszej szkoły. Wśród nich największą wiedzą i znajomością zasad bezpiecznego prowadzenia prac w gospodarstwie rolnym wykazali się: I miejsce: KONRAD NOWAK; II miejsce: PIOTR ZIELIŃSKI; III miejsce: JAKUB KRAJEWSKI
 • 4 grudnia uczennica klasy 3a Agata Wójcik wraz z opiekunem Panią Honoratą Staszewską brała udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.
 • 9 grudnia odbył się Mikołajkowy turniej w halową piłkę nożną. W zawodach wzięło udział 6 drużyn. Było aktywnie i kulturalnie. Po zaciętej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play 1 miejsce zdobył "Gang Rudolfa" w składzie: Damian Fastyn, Mikołaj Malesa, Mikołaj Ambroziak, Mateusz Dyśko i Szymon Jaworski. II miejsce zdobyła drużyna "Świąteczne Bombki" w składzie: Adam Pąśko, Bartosz Fastyn, Michał Kubiak, Kacper Stępniarek i Arek Kowalczyk. III miejsce zdobyły "Zwariowane Renifery" w składzie: Mateusz Borowiński, Kacper Maciak, Jakub Krzak, Mateusz Lichański. Tytuł Najlepszego Zawodnika zdobył Damian Fastyn z klasy IV. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Borowiński z klasy IV. Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Jaworski z klasy IV.
  Zawody przeprowadzili nauczyciele wf: pani Magdalena Nester-Zielińska i pan Przemysław Wrzodak.
 • 17 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Mój ulubiony bohater literacki" organizowanego w ramach realizowanego w szkole Narodowego programu rozwoju czytelnictwa.
  Nagrodzeni uczniowie to:
  ✅ Ola Wójcik I miejsce za pracę Ania z Zielonego Wzgórza,
  ✅ Adam Staszewski II miejsce za Wiedźmina
  ✅ Mikołaj Kruk III miejsce za pracę Mały książę
  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
  Dzięki realizacji projektu nasza biblioteka zyskała nowe regały biblioteczne oraz wiele nowości czytelniczych.
 • 29 marca w naszej szkole odbył się XII konkurs recytatorski,, Pół żartem i serio o historii ". W konkursie brały udział:Agata Wójcik (I miejsce) Natalia Gierach (II miejsce), Emilia Antkowicz (III miejsce),. Uczennice do konkursu Przygotowała pani Bożena Kaczmarczyk.

 • 30 marca Natalia Gierach i Agata Wójcik na konkursie" kulinaria dietetyczne w Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach.
Uczennice do konkursu przygotowała pani Honorata Staszewska. Gratulacje dla uczestników i opiekuna za piękne reprezentowanie naszej szkoły
 
 • Ostatni dzień marca w naszej szkole był bardzo sportowy. Odbyły się szkolne zawody w tenisa stołowego. W zawodach wzięło udział 12 najlepszych zawodników z poszczególnych klas. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą okazał się JAKUB KRZAK, który wygrał wszystkie mecze. Miejsce 2 zdobył PAWEŁ PIETRZAK, 3 miejsce zdobyli ex aequo: JAKUB ORZECHOWSKI I MIKOŁAJ MALESA.
 • W 19 edycji ogólnopolskiego programu Dzień Przedsiębiorczości 2022 organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy udział wzięli: Emilia Czerwinska, Natalia Janeczek, Aleksandra Wojcik z Kl 2, oraz Kacper Rosinski  i Adrian Kotecki z Kl 3a. Jednodniowe praktyki (6 kwietnia) realizowali w Hurtownii napoi Istra pana Pawła Kacprzyka oraz w firmie Rolbud pana Adama Pędziwiatra w Gluchowie.
 • W tym roku szkolnym Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała uczennica klasy IIIA technikum Emilia Antkowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
 • 26 kwietnia odbył się turniej w piłkę nożną powiatu skierniewickiego ziemskiego Nasza szkoła zajęła 1 miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców
 
 

ROK SZKOLNY 2020/2021

10 września w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach podczas uroczystej sesji Pani Paulina Trzeciak złożyła uroczyste ślubowanie i odebrała akt mianowania.Również podczas sesji nasza stypendystka Emilia Antkowicz odebrała nagrodę Zarządu Powiatu za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

 • 22 września 2020 - Sukces naszych chłopców. W Mistrzostwach powiatu skierniewickiego ziemskiego w indywidualnych biegach przełajowych w Bolimowie podium należało do naszej szkoły. Szymon Jaworski zajął 1 miejsce, Cezary Różański 3 miejsce. Tuż za podium znaleźli się Przemysław Kwaczyński i Bartek Fastyn. Wszyscy sportowcy awansowali do biegów rejonowych, które odbędą się w Bełchatowie.

 • W październiku odbyły się eliminacje szkolne do XLIV Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności w bloku produkcja roślinna,  uczestniczyło w nich 10 uczniów.Po części testowej składającej się z  60 pytań i części praktycznej polegającej na wskazaniu nasion roślin nadających się do wysiewu w plonie wtórym; wskazaniu szkodników zbóż; omówieniu zasad zbioru zakiszania oraz przechowywania i wybierania z pryzmy kukurydzy; zostali wyłonieni reprezentanci naszej szkoły do dalszych etapów: Lewandowski Kacper  z klasy IVB TR, Rosiński Kacper z klasy IIA TR, Nowak Konrad z klasy II B TR.

 • 23 października odbył się etap szkolny kolejnej XXV Edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 23 uczniów z klasy pierwszej i drugiej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Do dalszego etapu okręgowego zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy drugiej Emilia Antkowicz i Natalia Gierach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 • 9 listopada odbył się już XII Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną do konkursu zgłosiło się 8 uczniów z klas rolniczych. Najlepszy wynik uzyskał Patryk Jędrychowicz - uczeń klasy IVb. II miejsce wywalczył Paweł Staroń i III miejsce Adrian Adamczyk - uczniowie Klasy IIa. Uczniów do konkursu przygotowała pani Katarzyna Miałkowska.

 • W październiku odbyły się eliminacje szkolne do XLIV Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Kacper Lewandowski zakwalifikował się do etapu okręgowego. Ucznia przygotowuje pani Ewa Pastuszka.
 • W dniu 4 grudnia 2020 roku odbyły się eliminacje okręgowe XXV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, w których wzięły udział dwie uczennice z klasy drugiej: Emilia Antkowicz i Natalia Gierach. Jak co roku pytania testowe wymagały znajomości wielu pojęć często wykraczających poza zakres wiadomości i umiejętności , które uczniowie mają przekazane w szkole na lekcjach. Emilka zdobyła zaszczytne 18 miejsce, natomiast Natalka zajęła 26 miejsce w okręgu w grupie 50 uczniów zakwalifikowanych do udziału w eliminacjach okręgowych Olimpiady.

  

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

Zawody sportowe w Makowie

23 września odbyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych w Makowie. I miejsce wśród chłopców zdobył Szymon Jaworski z kl. II . II miejsce Przemysław Kwaczyński z kl. III. Wśród dziewcząt tuż za podium znalazła się Aleksandra Chybner z kl. II.
Naszą szkołę reprezentowali: Przemysław Kwaczyński, Szymon Jaworski, Bartłomiej Michniewski, Paweł Staroń, Kacper Stępniarek, Mikołaj Malesa, Julia Jasińska, Aneta Heleniak, Aleksandra Chybner, Magdalena Stępniarek, Małgorzata Meszka i Małgorzata Pięczek. Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczyste podsumowanie projektu ,,Zawodowcy w Łódzkim”

Karolina Meszka z klasy 3 wystąpiła na konferencji podsumowującej projekt „Zawodowcy w łódzkim”. Przygotowany przez nią, we współpracy z opiekunem p. Pauliną Trzeciak, Indywidualny Plan Rozwoju otrzymał WYRÓŻNIENIE!

Jest to ogromny sukces naszej uczennicy. Serdecznie gratulujemy!

Uwaga uczniowie!

Kolejna edycja projektu przed nami! Warto się starać. O przystąpieniu do projektu decyduje średnia z przedmiotów zawodowych.

IX Bieg na Ekologiczno-Unijną Orientację

IX powiatowy bieg na unijno-ekologiczną orientację za nami.
4 października w zawodach wzięło udział 8 drużyn 3-osobowych. Zawodnicy mieli do przebiegnięcia dystans około 4 km. Na trasie mieli 8 punktów, gdzie musieli wykazać się sprawnością fizyczną i odpowiedzieć na pytania dotyczące ekologii i UE.
Zwycięską drużyną w kategorii szkół średnich okazała się drużyna z Bolimowa. Tuż za nimi na 2 miejscu uplasowała się nasza szkoła w składzie: Edyta Jurczyńska, Daniel Pieta i Przemysław Kwaczyński.

XI Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w rolnictwie organizowany przez KRUS

Konkurs odbył się 29 października 2029 i objął uczniów klas rolniczych. Najlepszy w naszej szkole okazał się Dominik Kwaczyński z klasy III.

IX Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznej

24 listopada nasi uczniowie wzięli udział w IX Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie reprezentowały Małgorzata Pięczek i Karolina Meszka. Gratulujemy udanego występu!

Wielki sukces naszej szkoły - uzyskaliśmy Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Od 27 listopada nasza szkoła należy do Krajowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie oraz Europejskiego Programu Szkoły dla Zdrowia w Europie. Krajowy Certyfikat z rąk Pani Minister Iwony Michałek odebrała pani Dyrektor Katarzyna Jochym i Pani koordynator programu Magdalena Nester-Zielińska.
    

28 listopada TARGI Mleko EXPO 2019

Nasi uczniowie reprezentowali Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Głuchowie. OSM w Głuchowie zdobyło I nagrodę w kategorii ,,Twarogowy hit". Potrawy z głuchowskiego twarogu przygotowali uczniowie ZSP w Głuchowie.

Mikołajkowy turniej w Halową Piłkę Nożną

6 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, które grały systemem każdy z każdym. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego meczu. Zwycięską drużyną okazali się "Bad Boysi" w składzie: Patryk Jędrychowicz, Mikołaj Ambroziak, Mateusz Krysztofiak, Przemysław Kwaczyński i Dawid Borowski. Chłopcy wygrali wszystkie mecze. II miejsce zajęła klasa IV pod nazwą "Cienkie Lolki" w składzie: Kacper Gamoń, Karol Sałata, Mateusz Topolski, Krystian Kramarz. III miejsce zajęła drużyna "Kago" w składzie: Jakub Krzak, Damian Fastyn, Szymon Jaworski, Mikołaj Malesa, Kacper Maciak i Mateusz Dyśko. Królem Strzelców został Mateusz Krysztofiak, który strzelił w turnieju 22 bramki. Wszystkim 35 zawodnikom dziękujemy za sportowe, kulturalne zachowanie i wspaniałe emocje, których byliśmy świadkami.
Puchary, statuetki i dyplomy zostaną wręczone na uroczystym apelu.

       

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

18 lutego odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów - serdecznie gratulujemy naszej stypendysce Małgosi Pięczek.

Zawody sportowe w piłce siatkowej

25 lutego chłopcy wywalczyli I miejsce w zawodach w piłce siatkowej w Bolimowie. Nasze Dziewczyny zajęły II miejsce.

 

   

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018