Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukcesy

Rok szkolny 2022/2023

 • W dniu 07.09.2022 r. w ZS w Głuchowie odbył się Konkurs Wiedzy Rolniczej. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy 4 b Tr. Konkurs był zorganizowany przez ŁODR w Bratoszewicach.
     
 • 8 października 2022 roku odbył się VII Powiatowy konkurs Bezpiecznej Orki pod honorowym patronatem Starosty Skierniewickiego.
  Zwycięzcy konkursu zostali wyłonieni w dwóch kategoriach. W kategorii pługów zagonowych zwyciężyli nasi uczniowie:
  1. Paweł Kamiński klasa III
  2. Mateusz Bala klasa III
  3. Arkadiusz Kowalczyk klasa III
 • Konkurs KRUS Bezpieczeństwo
 • Konkurs Dzień Mlecznego Śniadania 17 listopada 2022. Nasza OSM w Głuchowie zdobyła wyróżnienie.
1 XII 2022 - Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS.  Naszą szkołę reprezentowały: Agata Wójcik, Emilia Ankowicz i Natalia Gierach.
 • XXVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu 2 grudnia 2022 Łódź
  Zespół Szkół w Głuchowie reprezentowały Natalia Gierach i Agata Wójcik. Gratulujemy dziewczynom bardzo dobrych wyników!
 • Chatka z piernika w wykonaniu Agatki i Oli Wójcik. Wszystkie elementy są jadalne, ozdobione lukrem i przepięknie pachną. Domek będzie można zobaczyć jutro podczas spotkania wigilijnego. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zdolnych dziewczyn.
 • Konkurs BHP w Rolnictwie organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego został rozstrzygnięty. Nagrody wręczył kierownik KRUS w Skierniewicach pan Jacek Malczewski. Nagrodzeni zostali
  I miejsce Hubert Świderek klasa I
  II miejsce Krystian Ciach klasa IV
  III miejsce Jakub Kosmatka klasa II
  Uczniów do konkursu przygotowała pani Katarzyna Miałkowska. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał pan Cezary Traut. Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy organizatorom.
   
  08 lutego w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród najlepszych z najlepszych uczniów województwa łódzkiego znalazła się nasza uczennica klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych NATALIA GIERACH. Natalia odebrała stypendium z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty pana Waldemara Flajszera i Wojewody Łódzkiego pana Tobiasza Bocheńskiego. Jesteśmi dumni z Natalki. Serdecznie gratulujemy Naszej Stypendystce i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
  22 lutego odbyły się w Skierniewicach na hali OSiR eliminacje powiatowe do Konkursu dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Borowska, Jagoda Rudnicka, Szymon Kijak i Kacper Pieta.
  9 marca odbyły się zawody w piłkę ręczną w Godzianowie. Nasi chłopcy w składzie: Mateusz Bala, Michał Kubiak, Paweł Kamiński, Mateusz Robaszewski, Kacper Stępniarek, Czarek Różański, Bartek Fastyn, Maciej Janeczek, Adam Pąśko i Arek Kowalczyk zajęli 1 miejsce

ROK SZKOLNY 2021/2022

 • 9 października odbył się VI Powiatowy Konkurs Bezpiecznej Orki pod patronatem Starosty SkierniewickiegoW konkursie brali udział nasi uczniowie. A oto nagrodzeni:
  w kategorii pług zagonowy: I miejsce: Kacper Maciak - uczeń klasy IV, II miejsce: Paweł Kamiński - uczeń klasy IIIB, III miejsce: Dawid Chruściel - uczeń klasy IV
       
 • Stypendium Zarządu Powiatu Skierniewickiego odebrała uczennica klasy III a Emilia Antkowicz. Gratulujemy!
 • W dniu 4 listopada 2021 roku odbył się XIII KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE dla uczniów kształcących się w zawodach rolniczych w szkołach województwa łódzkiego.W konkursie wzięło udział 47 uczniów naszej szkoły. Wśród nich największą wiedzą i znajomością zasad bezpiecznego prowadzenia prac w gospodarstwie rolnym wykazali się: I miejsce: KONRAD NOWAK; II miejsce: PIOTR ZIELIŃSKI; III miejsce: JAKUB KRAJEWSKI
 • 4 grudnia uczennica klasy 3a Agata Wójcik wraz z opiekunem Panią Honoratą Staszewską brała udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.
 • 9 grudnia odbył się Mikołajkowy turniej w halową piłkę nożną. W zawodach wzięło udział 6 drużyn. Było aktywnie i kulturalnie. Po zaciętej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play 1 miejsce zdobył "Gang Rudolfa" w składzie: Damian Fastyn, Mikołaj Malesa, Mikołaj Ambroziak, Mateusz Dyśko i Szymon Jaworski. II miejsce zdobyła drużyna "Świąteczne Bombki" w składzie: Adam Pąśko, Bartosz Fastyn, Michał Kubiak, Kacper Stępniarek i Arek Kowalczyk. III miejsce zdobyły "Zwariowane Renifery" w składzie: Mateusz Borowiński, Kacper Maciak, Jakub Krzak, Mateusz Lichański. Tytuł Najlepszego Zawodnika zdobył Damian Fastyn z klasy IV. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Borowiński z klasy IV. Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Jaworski z klasy IV.
  Zawody przeprowadzili nauczyciele wf: pani Magdalena Nester-Zielińska i pan Przemysław Wrzodak.
 • 17 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Mój ulubiony bohater literacki" organizowanego w ramach realizowanego w szkole Narodowego programu rozwoju czytelnictwa.
  Nagrodzeni uczniowie to:
  ✅ Ola Wójcik I miejsce za pracę Ania z Zielonego Wzgórza,
  ✅ Adam Staszewski II miejsce za Wiedźmina
  ✅ Mikołaj Kruk III miejsce za pracę Mały książę
  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
  Dzięki realizacji projektu nasza biblioteka zyskała nowe regały biblioteczne oraz wiele nowości czytelniczych.
 • 29 marca w naszej szkole odbył się XII konkurs recytatorski,, Pół żartem i serio o historii ". W konkursie brały udział:Agata Wójcik (I miejsce) Natalia Gierach (II miejsce), Emilia Antkowicz (III miejsce),. Uczennice do konkursu Przygotowała pani Bożena Kaczmarczyk.

 • 30 marca Natalia Gierach i Agata Wójcik na konkursie" kulinaria dietetyczne w Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach.
Uczennice do konkursu przygotowała pani Honorata Staszewska. Gratulacje dla uczestników i opiekuna za piękne reprezentowanie naszej szkoły
 
 • Ostatni dzień marca w naszej szkole był bardzo sportowy. Odbyły się szkolne zawody w tenisa stołowego. W zawodach wzięło udział 12 najlepszych zawodników z poszczególnych klas. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą okazał się JAKUB KRZAK, który wygrał wszystkie mecze. Miejsce 2 zdobył PAWEŁ PIETRZAK, 3 miejsce zdobyli ex aequo: JAKUB ORZECHOWSKI I MIKOŁAJ MALESA.
 • W 19 edycji ogólnopolskiego programu Dzień Przedsiębiorczości 2022 organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy udział wzięli: Emilia Czerwinska, Natalia Janeczek, Aleksandra Wojcik z Kl 2, oraz Kacper Rosinski  i Adrian Kotecki z Kl 3a. Jednodniowe praktyki (6 kwietnia) realizowali w Hurtownii napoi Istra pana Pawła Kacprzyka oraz w firmie Rolbud pana Adama Pędziwiatra w Gluchowie.
 • W tym roku szkolnym Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała uczennica klasy IIIA technikum Emilia Antkowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.
 • 26 kwietnia odbył się turniej w piłkę nożną powiatu skierniewickiego ziemskiego Nasza szkoła zajęła 1 miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców
 
 

ROK SZKOLNY 2020/2021

10 września w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach podczas uroczystej sesji Pani Paulina Trzeciak złożyła uroczyste ślubowanie i odebrała akt mianowania.Również podczas sesji nasza stypendystka Emilia Antkowicz odebrała nagrodę Zarządu Powiatu za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

 • 22 września 2020 - Sukces naszych chłopców. W Mistrzostwach powiatu skierniewickiego ziemskiego w indywidualnych biegach przełajowych w Bolimowie podium należało do naszej szkoły. Szymon Jaworski zajął 1 miejsce, Cezary Różański 3 miejsce. Tuż za podium znaleźli się Przemysław Kwaczyński i Bartek Fastyn. Wszyscy sportowcy awansowali do biegów rejonowych, które odbędą się w Bełchatowie.

 • W październiku odbyły się eliminacje szkolne do XLIV Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności w bloku produkcja roślinna,  uczestniczyło w nich 10 uczniów.Po części testowej składającej się z  60 pytań i części praktycznej polegającej na wskazaniu nasion roślin nadających się do wysiewu w plonie wtórym; wskazaniu szkodników zbóż; omówieniu zasad zbioru zakiszania oraz przechowywania i wybierania z pryzmy kukurydzy; zostali wyłonieni reprezentanci naszej szkoły do dalszych etapów: Lewandowski Kacper  z klasy IVB TR, Rosiński Kacper z klasy IIA TR, Nowak Konrad z klasy II B TR.

 • 23 października odbył się etap szkolny kolejnej XXV Edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 23 uczniów z klasy pierwszej i drugiej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Do dalszego etapu okręgowego zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy drugiej Emilia Antkowicz i Natalia Gierach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 • 9 listopada odbył się już XII Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną do konkursu zgłosiło się 8 uczniów z klas rolniczych. Najlepszy wynik uzyskał Patryk Jędrychowicz - uczeń klasy IVb. II miejsce wywalczył Paweł Staroń i III miejsce Adrian Adamczyk - uczniowie Klasy IIa. Uczniów do konkursu przygotowała pani Katarzyna Miałkowska.

 • W październiku odbyły się eliminacje szkolne do XLIV Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Kacper Lewandowski zakwalifikował się do etapu okręgowego. Ucznia przygotowuje pani Ewa Pastuszka.
 • W dniu 4 grudnia 2020 roku odbyły się eliminacje okręgowe XXV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, w których wzięły udział dwie uczennice z klasy drugiej: Emilia Antkowicz i Natalia Gierach. Jak co roku pytania testowe wymagały znajomości wielu pojęć często wykraczających poza zakres wiadomości i umiejętności , które uczniowie mają przekazane w szkole na lekcjach. Emilka zdobyła zaszczytne 18 miejsce, natomiast Natalka zajęła 26 miejsce w okręgu w grupie 50 uczniów zakwalifikowanych do udziału w eliminacjach okręgowych Olimpiady.

  

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

Zawody sportowe w Makowie

23 września odbyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych w Makowie. I miejsce wśród chłopców zdobył Szymon Jaworski z kl. II . II miejsce Przemysław Kwaczyński z kl. III. Wśród dziewcząt tuż za podium znalazła się Aleksandra Chybner z kl. II.
Naszą szkołę reprezentowali: Przemysław Kwaczyński, Szymon Jaworski, Bartłomiej Michniewski, Paweł Staroń, Kacper Stępniarek, Mikołaj Malesa, Julia Jasińska, Aneta Heleniak, Aleksandra Chybner, Magdalena Stępniarek, Małgorzata Meszka i Małgorzata Pięczek. Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczyste podsumowanie projektu ,,Zawodowcy w Łódzkim”

Karolina Meszka z klasy 3 wystąpiła na konferencji podsumowującej projekt „Zawodowcy w łódzkim”. Przygotowany przez nią, we współpracy z opiekunem p. Pauliną Trzeciak, Indywidualny Plan Rozwoju otrzymał WYRÓŻNIENIE!

Jest to ogromny sukces naszej uczennicy. Serdecznie gratulujemy!

Uwaga uczniowie!

Kolejna edycja projektu przed nami! Warto się starać. O przystąpieniu do projektu decyduje średnia z przedmiotów zawodowych.

IX Bieg na Ekologiczno-Unijną Orientację

IX powiatowy bieg na unijno-ekologiczną orientację za nami.
4 października w zawodach wzięło udział 8 drużyn 3-osobowych. Zawodnicy mieli do przebiegnięcia dystans około 4 km. Na trasie mieli 8 punktów, gdzie musieli wykazać się sprawnością fizyczną i odpowiedzieć na pytania dotyczące ekologii i UE.
Zwycięską drużyną w kategorii szkół średnich okazała się drużyna z Bolimowa. Tuż za nimi na 2 miejscu uplasowała się nasza szkoła w składzie: Edyta Jurczyńska, Daniel Pieta i Przemysław Kwaczyński.

XI Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w rolnictwie organizowany przez KRUS

Konkurs odbył się 29 października 2029 i objął uczniów klas rolniczych. Najlepszy w naszej szkole okazał się Dominik Kwaczyński z klasy III.

IX Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznej

24 listopada nasi uczniowie wzięli udział w IX Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie reprezentowały Małgorzata Pięczek i Karolina Meszka. Gratulujemy udanego występu!

Wielki sukces naszej szkoły - uzyskaliśmy Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Od 27 listopada nasza szkoła należy do Krajowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie oraz Europejskiego Programu Szkoły dla Zdrowia w Europie. Krajowy Certyfikat z rąk Pani Minister Iwony Michałek odebrała pani Dyrektor Katarzyna Jochym i Pani koordynator programu Magdalena Nester-Zielińska.
    

28 listopada TARGI Mleko EXPO 2019

Nasi uczniowie reprezentowali Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Głuchowie. OSM w Głuchowie zdobyło I nagrodę w kategorii ,,Twarogowy hit". Potrawy z głuchowskiego twarogu przygotowali uczniowie ZSP w Głuchowie.

Mikołajkowy turniej w Halową Piłkę Nożną

6 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, które grały systemem każdy z każdym. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego meczu. Zwycięską drużyną okazali się "Bad Boysi" w składzie: Patryk Jędrychowicz, Mikołaj Ambroziak, Mateusz Krysztofiak, Przemysław Kwaczyński i Dawid Borowski. Chłopcy wygrali wszystkie mecze. II miejsce zajęła klasa IV pod nazwą "Cienkie Lolki" w składzie: Kacper Gamoń, Karol Sałata, Mateusz Topolski, Krystian Kramarz. III miejsce zajęła drużyna "Kago" w składzie: Jakub Krzak, Damian Fastyn, Szymon Jaworski, Mikołaj Malesa, Kacper Maciak i Mateusz Dyśko. Królem Strzelców został Mateusz Krysztofiak, który strzelił w turnieju 22 bramki. Wszystkim 35 zawodnikom dziękujemy za sportowe, kulturalne zachowanie i wspaniałe emocje, których byliśmy świadkami.
Puchary, statuetki i dyplomy zostaną wręczone na uroczystym apelu.

       

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

18 lutego odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów - serdecznie gratulujemy naszej stypendysce Małgosi Pięczek.

Zawody sportowe w piłce siatkowej

25 lutego chłopcy wywalczyli I miejsce w zawodach w piłce siatkowej w Bolimowie. Nasze Dziewczyny zajęły II miejsce.

 

   

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018