KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Sukcesy

ROK SZKOLNY 2020/2021

10 września w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach podczas uroczystej sesji Pani Paulina Trzeciak złożyła uroczyste ślubowanie i odebrała akt mianowania.Również podczas sesji nasza stypendystka Emilia Antkowicz odebrała nagrodę Zarządu Powiatu za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

  • 22 września 2020 - Sukces naszych chłopców. W Mistrzostwach powiatu skierniewickiego ziemskiego w indywidualnych biegach przełajowych w Bolimowie podium należało do naszej szkoły. Szymon Jaworski zajął 1 miejsce, Cezary Różański 3 miejsce. Tuż za podium znaleźli się Przemysław Kwaczyński i Bartek Fastyn. Wszyscy sportowcy awansowali do biegów rejonowych, które odbędą się w Bełchatowie.

  • W październiku odbyły się eliminacje szkolne do XLIV Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności w bloku produkcja roślinna,  uczestniczyło w nich 10 uczniów.Po części testowej składającej się z  60 pytań i części praktycznej polegającej na wskazaniu nasion roślin nadających się do wysiewu w plonie wtórym; wskazaniu szkodników zbóż; omówieniu zasad zbioru zakiszania oraz przechowywania i wybierania z pryzmy kukurydzy; zostali wyłonieni reprezentanci naszej szkoły do dalszych etapów: Lewandowski Kacper  z klasy IVB TR, Rosiński Kacper z klasy IIA TR, Nowak Konrad z klasy II B TR.

  • 23 października odbył się etap szkolny kolejnej XXV Edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 23 uczniów z klasy pierwszej i drugiej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Do dalszego etapu okręgowego zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy drugiej Emilia Antkowicz i Natalia Gierach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

  • 9 listopada odbył się już XII Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną do konkursu zgłosiło się 8 uczniów z klas rolniczych. Najlepszy wynik uzyskał Patryk Jędrychowicz - uczeń klasy IVb. II miejsce wywalczył Paweł Staroń i III miejsce Adrian Adamczyk - uczniowie Klasy IIa. Uczniów do konkursu przygotowała pani Katarzyna Miałkowska.

  • W październiku odbyły się eliminacje szkolne do XLIV Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Kacper Lewandowski zakwalifikował się do etapu okręgowego. Ucznia przygotowuje pani Ewa Pastuszka.
  • W dniu 4 grudnia 2020 roku odbyły się eliminacje okręgowe XXV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, w których wzięły udział dwie uczennice z klasy drugiej: Emilia Antkowicz i Natalia Gierach. Jak co roku pytania testowe wymagały znajomości wielu pojęć często wykraczających poza zakres wiadomości i umiejętności , które uczniowie mają przekazane w szkole na lekcjach. Emilka zdobyła zaszczytne 18 miejsce, natomiast Natalka zajęła 26 miejsce w okręgu w grupie 50 uczniów zakwalifikowanych do udziału w eliminacjach okręgowych Olimpiady.

  

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

Zawody sportowe w Makowie

23 września odbyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych w Makowie. I miejsce wśród chłopców zdobył Szymon Jaworski z kl. II . II miejsce Przemysław Kwaczyński z kl. III. Wśród dziewcząt tuż za podium znalazła się Aleksandra Chybner z kl. II.
Naszą szkołę reprezentowali: Przemysław Kwaczyński, Szymon Jaworski, Bartłomiej Michniewski, Paweł Staroń, Kacper Stępniarek, Mikołaj Malesa, Julia Jasińska, Aneta Heleniak, Aleksandra Chybner, Magdalena Stępniarek, Małgorzata Meszka i Małgorzata Pięczek. Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczyste podsumowanie projektu ,,Zawodowcy w Łódzkim”

Karolina Meszka z klasy 3 wystąpiła na konferencji podsumowującej projekt „Zawodowcy w łódzkim”. Przygotowany przez nią, we współpracy z opiekunem p. Pauliną Trzeciak, Indywidualny Plan Rozwoju otrzymał WYRÓŻNIENIE!

Jest to ogromny sukces naszej uczennicy. Serdecznie gratulujemy!

Uwaga uczniowie!

Kolejna edycja projektu przed nami! Warto się starać. O przystąpieniu do projektu decyduje średnia z przedmiotów zawodowych.

IX Bieg na Ekologiczno-Unijną Orientację

IX powiatowy bieg na unijno-ekologiczną orientację za nami.
4 października w zawodach wzięło udział 8 drużyn 3-osobowych. Zawodnicy mieli do przebiegnięcia dystans około 4 km. Na trasie mieli 8 punktów, gdzie musieli wykazać się sprawnością fizyczną i odpowiedzieć na pytania dotyczące ekologii i UE.
Zwycięską drużyną w kategorii szkół średnich okazała się drużyna z Bolimowa. Tuż za nimi na 2 miejscu uplasowała się nasza szkoła w składzie: Edyta Jurczyńska, Daniel Pieta i Przemysław Kwaczyński.

XI Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w rolnictwie organizowany przez KRUS

Konkurs odbył się 29 października 2029 i objął uczniów klas rolniczych. Najlepszy w naszej szkole okazał się Dominik Kwaczyński z klasy III.

IX Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznej

24 listopada nasi uczniowie wzięli udział w IX Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie reprezentowały Małgorzata Pięczek i Karolina Meszka. Gratulujemy udanego występu!

Wielki sukces naszej szkoły - uzyskaliśmy Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Od 27 listopada nasza szkoła należy do Krajowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie oraz Europejskiego Programu Szkoły dla Zdrowia w Europie. Krajowy Certyfikat z rąk Pani Minister Iwony Michałek odebrała pani Dyrektor Katarzyna Jochym i Pani koordynator programu Magdalena Nester-Zielińska.
    

28 listopada TARGI Mleko EXPO 2019

Nasi uczniowie reprezentowali Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Głuchowie. OSM w Głuchowie zdobyło I nagrodę w kategorii ,,Twarogowy hit". Potrawy z głuchowskiego twarogu przygotowali uczniowie ZSP w Głuchowie.

Mikołajkowy turniej w Halową Piłkę Nożną

6 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, które grały systemem każdy z każdym. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego meczu. Zwycięską drużyną okazali się "Bad Boysi" w składzie: Patryk Jędrychowicz, Mikołaj Ambroziak, Mateusz Krysztofiak, Przemysław Kwaczyński i Dawid Borowski. Chłopcy wygrali wszystkie mecze. II miejsce zajęła klasa IV pod nazwą "Cienkie Lolki" w składzie: Kacper Gamoń, Karol Sałata, Mateusz Topolski, Krystian Kramarz. III miejsce zajęła drużyna "Kago" w składzie: Jakub Krzak, Damian Fastyn, Szymon Jaworski, Mikołaj Malesa, Kacper Maciak i Mateusz Dyśko. Królem Strzelców został Mateusz Krysztofiak, który strzelił w turnieju 22 bramki. Wszystkim 35 zawodnikom dziękujemy za sportowe, kulturalne zachowanie i wspaniałe emocje, których byliśmy świadkami.
Puchary, statuetki i dyplomy zostaną wręczone na uroczystym apelu.

       

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

18 lutego odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów - serdecznie gratulujemy naszej stypendysce Małgosi Pięczek.

Zawody sportowe w piłce siatkowej

25 lutego chłopcy wywalczyli I miejsce w zawodach w piłce siatkowej w Bolimowie. Nasze Dziewczyny zajęły II miejsce.

 

   

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018