Kurs Kombajnistów
Od 29 mają 2026 r uczniowie z klasy 3,4 i 5 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki uczestniczą w kursie: Obsługa kombajnu. Uczniowie zapoznają się z budową, działaniem i obsługą kombajnu zbożowego. W ostatnim etapie uczniowie uczestniczą w nauce jazdy kombajnem.
