Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nauczanie hybrydowe

Od 17 maja do 30 maja nauka w szkole będzie odbywać się w systemie hybrydowym.

  1. Nauka w systemie hybrydowym będzie odbywała się na przemian według następującego schematu:
  • W pierwszym tygodniu stacjonarnie pracują uczniowie klasy I i III w następujące dni tygodnia: poniedziałek, środa, piątek i stacjonarnie uczniowie klas II we wtorek i czwartek.
  • W drugim tygodniu stacjonarnie pracują uczniowie klas II w następujące dni tygodnia: poniedziałek, środa, piątek i stacjonarnie uczniowie klasy I we wtorek i czwartek.
  • W pozostałe dni nauka odbywa się według planu w systemie zdalnym.
  • W drugim tygodniu uczniowie klasy III rozpoczynają praktyki zawodowe. W pierwszym tygodniu praktyk w wymiarze 16 h w tygodniu.
  • Praktyczna nauka zawodu u pracodawców odbywa się nadal zgodnie z planem, chyba, że wystąpi zagrożenie epidemiologiczne u pracodawcy.
  1. Powyższy schemat obowiązuje do 30 maja.
  2. Od 31 maja nauka będzie odbywać się stacjonarnie dla wszystkich klas. Klasy III realizują praktyki zawodowe.
  3. Proszę o zapoznanie się z procedurami i zasadami nauczania hybrydowego, które umieszczone są na stronie szkoły w zakładce ,,Zdalne nauczanie".