Spotkanie podsumowujące działania w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
27 maja odbyło się spotkanie podsumowujące działania w ramach Szkoły Promującej Zdrowie. Gościliśmy panią Koordynator Sieci Szkół Promujących Zdrowie Marzenna Piwowar-Zrazek. Pani Magdalena Nester-Zielińska - szkolny koordynator SzPZ zaprezentowała podejmowane działania oraz wyniki ankiet autoewaluacji. Opracowane wyniki można podejrzeć na naszej szkole w zakładce SzPZ. Na spotkaniu byli obecni uczniowie,nauczyciele,pracownicy szkoły i rodzice. Szczególne podziękowania dla Pani Marzenny Piwowar-Zrazek za wsparcie i obecność.
