Wizyta Stefana Krajewskiego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
11 maja gościliśmy w naszej szkole Stefana Krajewskiego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Pan Minister zapoznał z ofertą naszej szkoły, zwiedził naszą placówkę oraz rozmawiał z uczniami i nauczycielami. Jesteśmy szkołą kształcącą w zawodach rolniczych i nasze sprawy są bliskie Panu Ministrowi. Nasza młodzież to przyszłość polskiego rolnictwa i chcemy, aby ta gałąź gospodarki dobrze rozwijała się. Dziś mieliśmy okazję porozmawiać o przyszłości polskiego rolnictwa. Panu Ministrowi dziękujemy za wizytę i życzymy owocnych i dobrych decyzji dla polskiej wsi.
